Ryobi RAG950-125S burchakli elektrli silliqlash mashinasi
Цена с НДС
934 100 сум
  • Mavjudlik: Нет в наличии
  • Brend: RYOBI
  • Model: 5133002495
  • Vazn: 2.50кг
  • O‘lchamlar: 360.00см x 135.00см x 160.00см
  • SKU: 5133002495
Ko‘rildi: 3031
Технические характеристики
Блокировка шпинделя -
Боковая рукоятка
Внешний диаметр диска, мм
Возможность регулировки оборотов
Длина сетевого шнура, м
Дополнительная рукоятка -
Защита от случайного пуска -
Индикатор сетевого включения
Инструкция по эксплуатации
Крепление защитного кожуха
Максимальные обороты -
Наличие плавного пуска
Наличие подсветки рабочей зоны
Напряжение, В
Напряжение, В
Тип рукоятки -
Максимальная мощность, Вт -
Диаметр посадочного отверстия диска, мм -
Вес
Габариты
Дополнительная информация
Бренд -
Родина бренда -
Страна производитель -
Тип упаковки -
Sharh yozish
Iltimos, sharh yozishdan oldin tizimga kiring yoki hisob yarating
Burchakli shlif mashinasi (bolgarka) MAKITA 9558HN 840W 125 mm- G‘isht va toshdan kesish uchun yetarli quvvatga ega motor - Motorning yuqori harorat..
Цена с НДС
1 375 500 сум
Xarid qilish
UShM (bolgarka) MAKITA GA9050, disk diametri 230 mm, 2000 W - Yangi, kuchli va ishonchli motor — 9069 modelining analogiga nisbatan yengilroq - Kichra..