Ryobi RAG800-125G elektr burchakli silliqlash mashinasi
Ryobi RAG800-125G burchakli shlifovka mashinasi materiallarni ishlov berish imkonini beradi. U 800 V... Read More
Цена с НДС
763 800 сум
  • Mavjudlik: Нет в наличии
  • Brend: RYOBI
  • Model: 5133002491
  • Vazn: 2.35кг
  • O‘lchamlar: 353.00см x 160.00см x 135.00см
  • SKU: 5133002491
Ko‘rildi: 3128
Ryobi RAG800-125G burchakli shlifovka mashinasi materiallarni ishlov berish imkonini beradi. U 800 Vt quvvatli dvigatel bilan jihozlangan bo'lib, ish paytida yaxshi xususiyatlarni ta'minlaydi. Diskning maksimal diametri 125 mm ni tashkil etadi. Qurilmani ishlatish juda qulay. Rezin qoplama ushlashni kuchaytiradi va sirpanishni oldini oladi. Kalitni qulflash mumkin — uni bosib ushlab turishga hojat qolmaydi, bu ishlarni biroz osonlashtiradi. Xavfsizlik uchun himoya qopqog'i ko'zda tutilgan, uning sozlanishi kalitsiz amalga oshiriladi. Elektr tarmog'idan quvvatlanadi, ulanish kabel orqali bajariladi. Qurilmaning massasi 2,4 kg bo'lib, bu bilan ishlash qulayligini oshiradi. Shpindelni bloklash funksiyasi mavjud, bu iste'mol materiallarini almashtirishni osonlashtiradi. Aylanish tezligi daqiqasiga 12 000 aylanishgacha yetishi mumkin.
Технические характеристики
Быстрозажимная гайка SDS
Диаметр шпинделя -
Диск в комплекте -
Длина шнура питания
Дополнительная рукоятка -
Комплектация
Максимальные обороты -
Напряжение, В
Работа по бетону (камню) -
Тип оборудования
Тип питания -
Тип рукоятки -
Тип тока
Максимальная мощность, Вт -
Цвет товара -
Тип двигателя -
Диаметр посадочного отверстия диска, мм -
Регулировка оборотов -
Вес
Габариты
Оснащение
Комплектация -
Дополнительная информация
Бренд -
Родина бренда -
Страна производитель -
Тип упаковки -
Sharh yozish
Iltimos, sharh yozishdan oldin tizimga kiring yoki hisob yarating
Burchakli shlif mashinasi (bolgarka) MAKITA 9558HN 840W 125 mm- G‘isht va toshdan kesish uchun yetarli quvvatga ega motor - Motorning yuqori harorat..
Цена с НДС
1 375 500 сум
Xarid qilish
UShM (bolgarka) MAKITA GA9050, disk diametri 230 mm, 2000 W - Yangi, kuchli va ishonchli motor — 9069 modelining analogiga nisbatan yengilroq - Kichra..