Elektrli burchakli shlifovalash mashinasi Ryobi RAG1010-125SF
Цена с НДС
960 300 сум
  • Mavjudlik: Нет в наличии
  • Brend: RYOBI
  • Model: 5133002497
  • Vazn: 2.50кг
  • O‘lchamlar: 375.00см x 143.00см x 164.00см
Ko‘rildi: 3164
Ryobi RAG1010-125SF burchakli shlifovka mashinasi — turli murakkablikdagi ishlar uchun universal yechim. U materiallarni silliqlashda mukammal natijalarga erishishga yordam beradi. 1010 Vt quvvatli kuchli dvigatel yuqori tork hosil qiladi, aylanish tezligi maksimal 12000 aylanish/gacha yetadi. 125 mm dan oshmaydigan diametrdagi disklar bilan mos keladi. Shpindelni qulflab, aksessuarlarni tez almashtirish mumkin.Asbob tarmoqqa ulanganida diskning tasodifiy ishga tushishi oldini oluvchi himoya mavjud. Himoya qopqog‘i ish paytida xavfsizlikni taʼminlaydi va uni qo‘shimcha kalitsiz sozlash mumkin. Tugmachani doimiy yoqilgan holatda mahkamlab qo‘yish mumkin, shunda uzoq muddatli silliqlashda uni doim barmoq bilan bosib turish shart emas.Ryobi RAG1010-125SF bilan qo‘shimcha tutqich va boshqa ko‘plab foydali aksessuarlar komplektga kiradi. Xaridor mustahkam va amaliy brezent sumkani oladi, unda asbobni tashish mumkin. O‘rnatish teshigining diametri 22.2 mm.
Технические характеристики
Блокировка шпинделя -
Боковая рукоятка
Внешний диаметр диска, мм
Возможность регулировки оборотов
Диаметр шпинделя -
Диск в комплекте -
Длина сетевого шнура, м
Дополнительная рукоятка -
Защита от случайного пуска -
Индикатор сетевого включения
Инструкция по эксплуатации
Комплектация
Крепление защитного кожуха
Максимальные обороты -
Наличие плавного пуска
Наличие подсветки рабочей зоны
Напряжение, В
Максимальная мощность, Вт -
Тип*
Тип двигателя -
Диаметр посадочного отверстия диска, мм -
Вес
Оснащение
Комплектация -
Дополнительная информация
Бренд -
Родина бренда -
Страна производитель -
Тип упаковки -
Sharh yozish
Iltimos, sharh yozishdan oldin tizimga kiring yoki hisob yarating
Burchakli shlif mashinasi (bolgarka) MAKITA 9558HN 840W 125 mm- G‘isht va toshdan kesish uchun yetarli quvvatga ega motor - Motorning yuqori harorat..
Цена с НДС
1 375 500 сум
Xarid qilish
UShM (bolgarka) MAKITA GA9050, disk diametri 230 mm, 2000 W - Yangi, kuchli va ishonchli motor — 9069 modelining analogiga nisbatan yengilroq - Kichra..